Naháňka - 29. prosinec 2018

Na společné naháňce s našimi strážovskými sousedy jsme ve 3 lečích při 33 střelcích ulovili 2 divočáky. Zakončení naháňky proběhlo v Eurocampu Běšiny. 

Naháňka - 15. prosinec 2018

Přesunutá naháňka z původně 1. na 15.prosince byla velice úspěšná. I přes velmi malý počet střelců (16) se nám podařilo ulovit na Bruskově 7 ks černé zvěře a 1 lišku. 

Naháňka - 10. listopad 2018

Druhý listopadový víkend patřil naháňce již tradičně na Bartoloměji a Podolí. Zúčastnilo se jí celkem 35 střelců zejména za přispění našich pozvaných hostů a také velký počet honců. Výsledkem 3 lečí byl výřad se 4 ulovenými divočáky a bohužel i jedním srncem strženým psy. Průběh naháňky zpestřila výborná svačina a nechybělo závěrečné posezení a zhodnocení celé akce v restauraci Eurocampu. Králem honu se stal za ulovení zatím životního kňoura náš člen Luboš Denk!

Naháňka - 2. prosinec 2017

První prosincovou sobotu jsme uspořádali naši druhou naháňku - tentokrát v lolitě Bruskov. I za účasti několika hostů se nás sešlo pouze 18 střelců, takže obestoupení tradičních lečí nebylo vůbec jednoduché. Na divočáky jsme díky výborné práci honců narazili, avšak bohužel bez loveckého úspěchu. Podařila se ulovit pouze jedna liška hostem ze Strážova p. Chalušem. (Více foto v sekci "Fotogalerie - ostatní")   

Naháňka - 4. listopad 2017

Naše první letošní naháňka se lovecky vydařila. Ve 4 lečích se podařilo ulovit 4 divočáky a 1 lišku. Celkem však bylo uloveno divočáků pět - ještě 1 postřelený kus byl úspěšně dohledán následující den. Za zmínku určitě stojí rekordní počet střelců - 51! Tradiční zakončení akce proběhlo i s mysliveckým soudem v běšinském Eurocampu. (Více foto v sekci "Fotogalerie - ostatní")

Střelby - Hlavňovice 2017

Opět po roce, tentokrát o něco dříve - 6.května,  jsme vyrazili na střelnici do Hlavňovic na cvičné střelby. Akce se zúčastnilo také několik hostů a členů z MS Strážov, kteří doplnili celkem dobrou účast naší členské základny. Po nastřelení kulových zbraní jsme si zastříleli také z brokovnic na asfaltové terče.     Tato akce se i díky pěknému počasí velmi vydařila.

Naháňka - 30. prosinec 2016

Předposlední den v roce 2016 jsme se sešli na společné naháňce s našimi strážovskými sousedy nad Kozím "U Hrabičkáře". Ani jeden z 35 střelců bohužel nebyl úspěšný, a tak jsme se se starým rokem rozloučili bez úlovku. To však neubralo na dobré náladě, která pokračovala v běšinském Eurocampu.        (Více foto v sekci "Fotogalerie - ostatní")

Naháňka - 17. prosinec 2016

Dne 17. prosince náš spolek uspořádal menší naháňku, která již nebyla tak lovecky úspěšná jako ty předchozí. Po ní následovala "Poslední leč" za účasti našich manželek a partnerek v restauraci běšinského Eurocampu. Nechyběla hudba, výborná večeře a tombola.  

Naháňka - 3. prosinec 2016

Naše již v pořadí třetí letošní naháňka byla opět úspěšná. Za krásného počasí se podařilo ulovit ve 3 lečích v lokalitě Bruskov celkem 3 ks divočáka a 1 liška. (Více foto v sekci "Fotogalerie - ostatní")

Naháňka - 5. listopad 2016

První listopadovou sobotu jsme za účasti pozvaných hostů uspořádali naháňku na černou zvěř v lokalitách Borek, Podolí a Bartoloměj. V každé ze 3 lečí jsme narazili na divočáky, kterých se nám podařilo ulovit celkem šest. (Více foto v sekci "Fotogalerie - ostatní")

Hon na kachny + naháňka - rákosí pod Borkem

V sobotu 22.10.2016 jsme po brigádě na naskladnění krmiva pro zvěř uspořádali hon na divoké kachny, při kterém se podařilo ulovit 3 ks. Poté jsme se přesunuli na menší naháňku k rákosí pod Borkem, kde jsme úspěšně ulovili 2 lišky. (Více foto v sekci "Fotogalerie - ostatní")

Střelecká akce - Hlavňovice 2016

V sobotu 21. května 2016 jsme uspořádali střeleckou akci na střelnici v Hlavňovicích, které se zúčastnilo kromě našich členů také několik členů ze sousedního Mysliveckého spolku Strážov. Každý měl možnost si procvičit své střelecké dovednosti a především si také prověřit přesnost svých zbraní před loveckou sezónou. Nejprve probíhala kulová střelba na terč srnce na 50 m. U několika členů bylo nutné následné nastřelování zbraní. Ti co měli s sebou i malorážku, využili příležitosti si zastřílet na terč i z této zbraně. Po krátkém občerstvení v klubovně místního spolku jsme přešli na brokovou střelbu na asfaltové terče. Střílela se disciplína trap na 10 terčů, kterou si pro velký úspěch zopakovalo ještě jednou položkou několik střelců. Tato akce se konala poprvé a i díky krásnému počasí se velice zdařila a věříme, že jsme zde nebyli naposledy!